Arūnas , Vilnius

Sveiki Mes esame visiškai patenkinti savo kubilu. Kubilas neįtikėtinai patogus ir greita įšyla. Temperatūra ilgai išlieka. Trumpai tariant tai buvo pats geriausias mūsų pirkinys paskutiniu metu. Tikrai rekomenduojame. Didelis ačiū kubilų pasaulio komandai. Arūnas, Vilnius

SKAITYTI DAUGIAU

Rūta, Kauno raj.

  Laba diena, Kubilas yra nuostabi galimybė atsivėsinti karštuoju metų laiku. Viskas veikia be priekaištų. Dar kartą didelis ačiū už nuostabų kubilą ir už nepriekaištingą aptarnavimą. Rūta, Kauno raj.

SKAITYTI DAUGIAU

Frank, Deutschland

Frank, Vokietija “Aš nusipirkau kubilą ir turiu pasakyti, kad bendravimas su Martynu buvo puikus. Pažadėtos pristatymo datos buvo įvykdytos. Žinoma visada yra pavojus, jei iš anksto sumokėsite, tačiau tokiu atveju galiu tik pasakyti, kad viskas buvo taip, kaip ir žadėta, ir yra puikus kubilas ir labai jame linksma.”   I bought a hot tub and I have to say the communication with Martynas was great. The promised delivery dates were met. Of course there is always a residual risk if you pay in advance, but in that case I can only say everything was as promised and is a great… PLAČIAU “Frank, Deutschland”

SKAITYTI DAUGIAU

Viktorija, Pagėgių sen.

sveiki, Kubilas mums labai patinka. Krosnelę labai lengva valyti ir ji labai greitai sušildo vandenį, priklausomai nuo lauko temperatūros nuo 2 iki 4 valandų.   Viktorija, Pagėgių sen.

SKAITYTI DAUGIAU